همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی

اما تاكيد می شود به مدت ٤ هفته از انجام فعاليتهاي ورزشي و بلند كردن اجسام سنگين خودداري شود . شخص در زمان جراحی بینی نباید در هفته های اول صحبت طولانی مدت انجام دهد. در جراحی بینی گوشتی در برخی مواقع ممکن است نیاز باشد که به بینی تان غضروف اضافه شود که این کار در اصطلاح تقویت غضروف نام دارد. جراح بینی در زمان جراحی برای این اشخاص از تکنیک خاصی استفاده می کند، جراح در زمان جراحی پشت بینی و تقویت ریشه بینی را انجام می دهد، سپس از غضروف خود بیمار یا پروتز استفاده می کند. اما اهمیت بیشتر عکس برداری، در بحث هدف جراحی می باشد. دکتر از زوایای گوناگون بینی، عکس برداری میکند. پس بهتر است که قبل از اقدام به جراحی، بیمار از تمامی موارد و خطرات احتمالی آگاهی یابد.در روزهای اول بعد از جراحی، به دلیل اثرات داروی بیهوشی، ممکن است علائمی مانند خطای حافظه و یا عکس العمل های کندتر داشته باشید. ضمناً نیاز به خوابیدن ورم واژن پس از لابیاپلاستی، به منظور تزریق ژل می باشد. بله، جهت پروتز واژن و حجم دهی آن، تزریق چربی یا ژل در ناحیه لابیای ماژور صورت می گیرد.

زیرا دو هفته ی اول چسب بینی به فرم دهی بینی کمک خواهد کرد. استفاده از آب آناناس و آب کرفس تازه به کاهش کبودی ها و تورم بینی کمک شایانی می کند. بنابراین جراحی زیبایی و پلاستیک به این افراد کمک زیادی خواهد کرد. این نوع بینی در مقابل بینی های گوشتی خیلی بهتر عمل خواهند شد و نتیجه ی جراحی بی شک بهتر خواهد شد. این دسته از افراد معمولا امکان مصرف مکمل های استروژنی را ندارند و در بسیاری از مواقع تحت درمان هایی قرار می گیرند که سطح استروژن را در بدن آن ها به میزان بالایی کاهش می دهد.به علت کاهش سطح استروژن بدن بافت واژن دچار خشکی و آتروفی می شود، همچنین این خشکی در زنانی که در دوران بارداری و شیردهی قرار دارند ، زنانی که استرس ، اضطراب و شرایط روحی نامناسبی دارند و یا داروهای ضد افسردگی و روان گردان مصرف می کنند نیز بوجود می آید.

همچنین دو هفته قبل از جراحی بینی مشروبات الکلی مصرف نکنید. در صورتی که قبل از این سن جراحی شود به دلیل اینکه تمام اعضای صورت کاملا رشد نکرده است، جراح با توجه به موقعیت صورت نسبت به تغییر بینی اقدام می کند. بنابراین حتما در جراحی های زیبایی بینی اهمیت و سلامت تنفس در راس قرار دارد. باید در زمان استراحت حتما دو بالش در زیر سر قرار گیرد، انجام این کار سبب کاهش تورم های بینی می شود. 2- روز عمل میبایست یک همراه داشته و پس از ترخیص هم، آن روز را در منزل استراحت کنید. دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. بعد ازعمل زیبایی نیازی به بستری طولانی و شبانه نیست و شما چه با بیهوشی کامل و چه با نیمه بیهوشی عمل جراحی صورت گرفته باشد بعد از چند ساعت بستری می شوید و با بهبودی حال عمومی مرخص میشوید. همچنین پزشکان عمومی بعد از گذراندن دوره خود شرایط کاری مناسبی ندارند.

همچنین در صورت لزوم برای شما عکسبرداری تجویز می شود. همچنین لازم است که مدارک تان همراهتان باشد و یک همراه با شما بیاید. هم چنین، دکتر سوالاتی در مورد سابقه بیماری، مانند گرفتگی بینی، هرگونه جراحی، و یا مصرف دارو، را از شما می پرسد. گاهی در حین جراحی بینی، جراحی چانه نیز بایستی انجام شود. گاهی به جای جراحی بینی، جراحی چانه مورد نیاز می باشد، زیرا این چانه کوچک است که بینی را بزرگتر نشان می دهد. به طور معمول در جراحی بافت اضافه برداشته شده و مجدد ترمیم می گردد ولی اگر ناحیه ورودی واژن زیاد گشاد نشده و میزان گشادی تنها در حد یک تغییر هورمون بارداری باشد، بهترین گزینه درمانی لیزر است، زیرا این میزان گشادی موجب می شود تا حس این ناحیه کم شود که با انجام لیزر درمانی حس تنگی را برای مردان و زنان ایجاد نمود. ایران با توجه به انجام تعداد زیادی از این جراحی در دنیا در رتبه اول می باشد. چه کسانی سراغ جراحی زیبایی بینی می روند؟ در جراحی های مشکل و پیچیده مانند جراحی بر بینی های گوشتی از بیهوشی استفاده شده و در مواردی بستری بعد از جراحی تجویز می شود. در موارد نادر در رینوپلاستیهای پیچیده یا ثانویه از غضروف دنده نیز جهت بازسازی استفاده میشود.