همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی

یک بخش درون واژن و در نقطه G قرار داشته و عامل تحریک جنسی زنان می باشد، و بخش دیگر که ارگاسم بیرونی را سبب می شود، در ناحیه کلیتوریس قرار دارد. خیر. به این دلیل که عصب های جنسی در نقطه جی و کلیتوریس واقع اند، و در لابیاهای مینور قرار ندارند، بنابراین این جراحی نمی تواند سبب از بین رفتن میل جنسی گردد. متخصصینی که دورهی آموزش دستیاری خود در زمینه جراحی پلاستیک و ترمیمی را در مراکز معتبر گذرانده باشند، تنها پزشکانی هستند که میتوانند ادعا کنند متخصص جراحی پلاستیک هستند. چرا که برخی از داروها می توانند عوارض قبل یا بعد از عمل جراحی ایجاد کنند. عمل زیبایی گوش ، می تواند در زندگی کودک یا بزرگسالی که مورد تمسخر دیگران واقع می شود ؛ دنیای متفاوتی ایجاد کند. یک نکته مهم این است که بلوغ جنسی همراه با رشد لابیاها صورت می گیرد. صورت را میتوان به روشهای مختلفی لیفت کرد و کشید، بنابراین از جراح خود بپرسید که کدام عمل برای شما، خصوصیات و ساختار استخوانی شما بهتر است.

بهتر است که فهرستی از سوالات خود را آماده کنید تا در جلسه مشاوره از جراح پلاستیک بپرسید. البته برخی از جوانترها هم ممکن است به دلایلی چون سوختگی، اسکار، وزن زیاد و… عواملی مانند بارداری، یائسگی و افزایش وزن می توانند سبب تغییر فرم سینه ها پس از پروتز سینه شوند. افزایش سن، بارداری و زایمان از عواملی است که موجب چین و چروک این ناحیه می شود و این می تواند میزان چربی این ناحیه را تحت تاثیر قرار دهد و موجب تغییر آن به نسبت حالت اصلی شود. بعد از آموزش مناسب و گرفتن مدرک، یک فوق تخصص جراحی پلاستیک ممکن است بسته به حوزهی تخصص خود از این عناوین استفاده کند: جراح پلاستیک، جراح پلاستیک و ترمیمی، جراح زیبایی پلاستیک، جراح پلاستیک صورت و جراح زیبایی. با این حال، جراحان دیگر معتقد اند بیمار فورا می تواند پرواز کند. برخی دیگر نیز نمیتوانند با شکل ظاهری بینیشان کنار بیایند. در دخترانی که سنشان از 20 سال کمتر است، نیز به دلیل عدم رسیدن به بلوغ کامل و رشد جنسی، پیشنهاد نمی شود. آیا امکان از بین رفتن میل جنسی با کوتاه کردن کامل لابیاها وجود دارد؟

آیا احتمال برگشت این جراحی، پس از زایمان و بارداری وجود دارد؟ خانم های باردار: انجام جراحی زیبایی واژن(لابیاپلاستی) در دوران بارداری توصیه نمی گردد. متخصصین و جراحان نیاز به صلاحیت، تحصیلات، آموزش و مدرک دارند تا به عنوان یک فوق تخصص جراح پلاستیک در نظر گرفته شوند. در کل با این کار جراح شما صرفاً با نظر و سلیقه شما بیشتر آشنا میشود. اگر تمایل به انجام این عمل دارید، در این صورت اولین مرحله جستجو برای جراحان در منطقهی خود و تنظیم یک وقت مشاوره برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه این عمل میتواند برای دستیابی به اهداف شما کمک کند، است. مدت زمان عمل جراحی چقدر است؟ هزینهی عمل چقدر است؟ چقدر بعد از عمل میتوانم به کار خود بازگردم؟ از ورزش های شدید اجتناب کنند تا زمانی که پزشک اجازه این کار را نداده است. لازم به ذکر است که قرص ها و کرم های تنگ کننده هیچگونه تاثیری نمی تواند بر روی گشادی واژن بگذارد. این استراحت تا یک هفته بعد از عمل بینی باید رعایت شود و به طور کلی از انجام فعالیت های دشوار و سنگین حتما خودداری شده و تمامی مراقبت های ذکر شده در قسمت فوق رعایت شود.

در خصوص دوره نقاهت این روش جراحی باید بگوییم، بیمار دو هفته بعد از جراحی قادر به انجام فعالیت های سبک خواهد بود و به مدت شش هفته باید از انجام فعالیت های شدید بدنی و ورزش خودداری کند. در این روش جراحی از پروتزهای سالینی و یا سیلیکونی استفاده می شود. در این روش یک برش کوچک در بخش زیرین نوک بینی زده میشود. این موضوع را هم در نظر داشته باشید که با اط سر گرفتن مصرف سیگار پس از عمل زیبایی، آثار و نتایج عمل دوام نخواهند داشت . پس از انجام هر عمل جراحی باید تحت نظر پزشک، دوره نقاهت را سپری کنید. در صورتی که این عمل را چه از لحاظ پزشکی و چه زیبایی در نظر گرفته باشید، به دنبال فوق تخصص جراحی زیبایی باشید که در عمل خاصی که نیاز به آن دارید آموزش دیده باشد و کنترل کنید که جراح انتخابی در این حوزه معتبر باشد.