چه کسانی جراحی زیبایی انجام می دهند؟

برخی از اعمال جراحی براساس شرایط بیمار می توان با یکدیگر انجام داد که برای جراحی پرینورافی بدین ترتیب است: هیسترکتومی (جراحی خارج کردن رحم)، جراحی سالپنگواوفورکتومی (جراحی برداشتن لوله ها و تخمدان ها)، سالپنژکتومی دوطرفه (جراحی برداشتن لوله ها)، جراحی های ترمیم پرولاپس رحم و … این سه مدل بینی دارای تفاوت های متعددی با یکدیگر می باشند و تکنیک های به کار رفته در اجرای هر یک از آنها نیز یکسان نمی باشد. جراحی زیبایی روی نقاطی که از نظر عملکردی سالم هستند در صورت رضایت فرد انجام میشود. بیشتر جراحان پلاستیک معتقدند که نکشیدن سیگار حداقل از 6 هفته قبل از جراحی می توان موثر باشد. مصرف قلیان نیز مثل سیگار به مدت چند هفته بعد از عمل قطع گردد. هر کسی که به مطب مراجعه می کنه و قصد عمل بینی داره اول اینکه به خاطر زیبایی چهرش هست و بعد هم افزایش اعتماد به نفسش.

جراح بینی خوب چه کسی است؟ پس قبل از اینکه به فکر هزینه ای که تقبل می کنید باشید به فکر این باشید که اگر بینی شما بد عمل بشه چه بلایی سر زیبایی و اعتماد به نفس شما خواهد افتاد. 1 چه کسانی می توانند ابدومینوپلاستی انجام دهند؟ برتری مهم عمل بینی نسبت به روش های دیگر زیبایی این بخش از بدن، به ماندگاری آن مربوط می شود. این روش اثرات سریعتری بر بیمار دارد و فرد بعد از تزریق می تواند به راحتی به خانه بازگردد. بیماران باید تا یک ماه بعد از عمل جراحی ، از انجام کارهایی که ممکن است باعث خم شدن گوش آن ها شود ، خودداری نمایند. جراحی بینی به منظور ایجاد فرم ظاهری ایده آل برای بینی انجام می گیرد. بینی به دلیل عملکرد تنفسی ای که دارد در حفظ سلامت بدن نقشی اساسی ایفا می کند. طی عمل بینی و اصلاح عیوب ظاهری آن، باید عملکردهای اساسی و حیاتی بينی نیز به درستی حفظ شود و خللی بر آن ها وارد نگردد؛ زیرا در غیر این صورت، سلامت افراد به مخاطره خواهد افتاد. یک جراح بینی خوب از تشویق های بی مورد و همینطور ترساندن های بیجا خودداری نموده، عوارض ناشی از جراحی بینی را به طور شفاف برای بیمار توضیح داده، نشدنی ها و محدودیت های جراحی برای بینی او را بدون رودربایستی به وی شرح می دهد تا بیمار بتواند به درستی در رابطه با انجام یا عدم انجام جراحی زیبایی بینی تصمیم بگیرد.

جراحی بالا کشیدن پوست پیشانی همچنین میتواند نتایج طبیعیتری را نسبت به بوتاکس ایجاد کند، اگرچه این کار دارای مضراتی همچون از بین نرفتن جای زخم میباشد. جراحی زیبایی بینی استخوانی برای آن دسته از بینیها به کار گرفته میشود که دارای پوست نازکتر و استخوانی محکمتر هستند. یک جراح بینی خوب دارای وجدان کاری بسیار بالایی بوده و با بیمار برخورد صادقانه دارد. به مدت یک هفته بعد از عمل جراحی مجرای اشکی نباید سر به جلو خم شود و همچنین از خوردن و آشامیدن مایعات داغ خودداری شود. با پیشرفت روزانه علم و تکنولوژی، یک جراح زیبایی زنان نیز باید اطلاعات و مهارت های جراحی خود را به روز نگه دارد. عمل بینی برای هر شخصی منحصر به فرد است و نتایج نهایی جراحی می تواند تا یک سال بعد از عمل شکل بگیرد. کسانی که به بدخيمی های سينه مبتلا هستند یا كسانی كه تحت درمان های شيمی درمانی و پرتودرمانی می باشند نمي توانند جراحی زيبايی انجام دهند؛ مگر پس از كنترل بيماری و تکمیل فرايند درمانی.

توجه داشته باشید که درمان پولیپ بينی ، تورم نسوج داخلی بينی و غیره؛ در برخی موارد به انجام جراحی های پیچیده تری نیاز دارند و ممکن است استفاده از جراحی آندوسکوپیک را ضروری سازند. به انجام همزمان جراحی درمانی و زیبایی بينی ، سپتورینوپلاستی گفته می شود. به طور کلی بينی از ساختار و فیزیولوژی پیچیده ای برخوردار است و به عنوان یکی از مهم ترین اعضای بدن در راستای حفظ سلامتی به شمار می رود. معمولا با رفع ایرادات ظاهری بینی شما، بینی تان تغییر بسیاری خواهد کرد و متناسب با اعضای چهره تان خواهد شد. این جراحی با هدف بهبود فرم ظاهری بينی و افزایش زیبایی آن، صورت می پذیرد و در اصطلاح پزشکی به آن رینوپلاستی اطلاق می گردد. به طور کلی باید از جراحی اولیه بینی ، حدود یک سال گذشته باشد سپس فرد تصمیم بگیرد ، که نیاز به جراحی بینی ترمیمی دارد یا نه ! در این حالت جراح یک گاز استریل یا پد قطره ای شکل را زیر دماغ قرار داده تا تمام این ترشحات را به خود جذب کند. بخیه ها را با یک پنبه آغشته به پراکسید هیدروژن تمیز کنید و سپس بوسیله پماد آنتی بیوتیک 2 بار در روز آنرا ضدعفونی کنید تا زود تر خوب شوید.