چه کسانی جراحی زیبایی انجام می دهند؟

ساختار بینی های گوشتی معمولا از پوستی کلفت تشکیل شده است و از استحکام کمتری برخوردار هستند. در بینی های گوشتی معمولا نوک بینی افتاده تر و پهن تر است. بینی های استخوانی دارای پوستی نازک می باشد که استخوان آن بسیار مقاوم و محکم است. شاید شنیدن این واژه برای کسانی که به دنبال جراحی زیبایی شکم هستند قدری هراس انگیز باشد. برای افرادی که قصد جراحی بینی دارند، ممکن است سوالات بسیار زیادی در ذهنشان درباره جراحی بینی در ماه رمضان ایجاد شود. رفع مشکلات تنفسی در بینی که به دلیل فرم بینی، انحراف بینی و سایر مشکلات که با جراحی بینی باعث عملکرد بهتر بینی میشه. به دلیل اینکه در این بینی ها ضخامت پوست زیاد بوده و نیاز به دقت و مهارت بالای جراح بینی دارد و ممکن است نوک بینی کمی گرد شود. بطور معمول جراحی شکم نیاز به تکنیکهای جراحی خاص و لیپوساکشن دارد. با پیشرفت روزانه علم و تکنولوژی، یک جراح زیبایی زنان نیز باید اطلاعات و مهارت های جراحی خود را به روز نگه دارد. خیس شدن بینی و پانسمان در آن روز اشکالی ندارد. در خانم ها هرچه بینی ظرفیتر و قوس بیشتر شود نتیجه جراحی بینی بهتر خواهد بود اما تا حد نرمال باید کوچک شود.

به منظور برداشتن پوست اضافه و تنظیم کردن بافت چربی پلک تحتانی برشی خیلی باریک در زیر خط مژه ایجاد خواهد شد که اصلا قابل مشاهده نخواهد بود. خیلی مهمه که اگر شخصی شرایط جسمی و روحی خوبی برای انجام عمل نداره، پزشک بدون اینکه به فکر جنبه مالی جراحی بینی باشه، از انجام عمل خودداری کنه. در هفته های منتهی به هر عمل جراحی، رعایت رژیم غذایی سالم برای بیماران مهم است. بینی یکی از مشخص ترین مشخصه های صورت هر فردی است و مردان اگر از شکل، اندازه و یا تقارن آن ناراضی باشند، نه تنها می تواند در شکل ظاهری بلکه بر احساس آنها نسبت به خود تأثیر منفی بگذار و حس اعتماد به نفس آنها را کاهش دهد و احساس خجالتی بودن داشته باشند. ممکن است ورزشکار باشند که در اثر انجام حرکات ورزشی دچار آسیب شده باشند و یا اینکه به خاطر شغل خود باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرند.

افرادی که دارای بینی های استخوانی هستند می توانند هر نوع عمل بینی را مثل عمل بینی طبیعی، جراحی بینی فانتزی و جراحی بینی نیمه فانتزی انجام دهند. خانم ها تمایل زیادی برای انجام عمل بینی طبیعی ندارند زیرا به نظر آنها عمل بینی طبیعی هیچ تغییری را ایجاد نکرده و عمل بینی نیمه فانتزی از گزینه های مورد انتخاب عمل بینی زنان است. امروزه افراد زیادی برای به دنبال جراحان زیبایی می گردند تا بتوانند ایراد های اندامی خود را برطرف کنند به عنوان مثال سینه های بزرگتری داشته باشند یا شکم صاف تری داشته باشند یا شکل بینی خود را تغییر بدهند. توجه داشته باشید که جراحی زیبایی بینی ، اغلب با سایر عمل های صورت و بدن همراه است که گاهی اوقات تلفیق رویه ها هوشمندانه است و گاهی این گونه نیست. همچنین باید بیمار توجه داشته باشد که اهداف خود را به صورت کاملاً دقیق برای خود ترسیم کند و از خواسته ­های غیرمعمول اجتناب کند، چرا که ممکن است داشتن یک تصور غلط، صدمات جبران ناپذیری را به زیبایی ظاهری فرد وارد نماید. زمان مناسبی را برای انجام عمل جراحی انتخاب کنید. در زمان شستشوی بینی، بسیار ملایم عمل کنید. در گذشته هیچ تفاوتی بین عمل بینی در مردان و عمل بینی زنانه قائل نبودند و گاهی ممکن بود فرم بینی مردان بعد از جراحی زیبایی بینی بسیار ظریف و فانتزی شود و در نهایت مردان از فرم بینی خود ناراضی باشند.

دوش گرفتن پس از برداشتن پانسمان و تخلیه مجاز خواهد بود. با این حال با گذشت زمان، ممکن است برخی از احساسات بازگردند. درخواست های اعمال جراحی زیبایی و پلاستیک در تمام جهان با توجه به عوامل تجاری و تبلیغاتی و سودآوری افراد با استفاده از این اعمال جراحی و وجهه اجتماعی که افراد می بخشند در حال افزایش است که البته این حجم از عمل های جراحی غیر ضروری می تواند مضر باشد. جراحی بینی در بینی های استخوانی به مراتب ساده تر از بینی گوشتی است. نسبت به مردان بسیار متفاوت تر است. همچنین توقع زنان از جراحی بینی متفاوت تر از نتیجه ای است که مردان توقع دارند. بیماران مردی که برای جراحی زیبایی بینی مراجعه می کنند از اقشار مختلف جامعه هستند. در گذشته جراحی های زیبایی صورت فقط برای افراد ثروتمند و مشهور انجام می شد و همه ی اقشار جامعه را شامل نمی شد. بطوریکه در سال های اخیر در بین اقدامات جراحی زیبایی، عمل بینی در بین مردان در رده اول قرار گرفته.