2022) در مقالۀ «زیبایی قرضی؟

جراحی گونه یکی دیگر از انواع جراحی زیبایی صورت است که با هدف بهبود ظاهر گونه و برجسته کردن آن انجام می شود. فرم طبیعی: هدف اصلی از انجام این جراحی بینی رفع ایرادات بینی با حفظ ظاهر طبیعی آن می باشد. باید به این نکته هم اشاره کنم که عمل بینی چون جزء عمل های زیبایی محسوب میشه تحت پوشش بیمه قرار نمیگیره. خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در حیطه پزشکی روش های بسیاری وجود دارد که می تواند به رفع مشکلات کمک نماید که یکی از این روش ها جراحی واژینوپلاستی می باشد. استفاده از این روش نه تنها دردی برای بیمار ندارد بلکه باعث کاهش عوارض بعد از جراحی بینی شامل خونریزی و تورم می شود. همانطور که گفته شد از 6 هفته قبل از جراحی تا 6 هفته بعد از آن استعمال دخانیت ممنوع است زیرا باعث کند شدن روند درمان می شود. فرم فانتزی: در این فرم از بینی نه تنها نواقص بینی برطرف شده بلکه تغییراتی همچون کوچک شدن زیاد، سربالا شدن و ایجاد قوس نیز در آن صورت می گیرد. به همین دلیل است که وقتی جراحی بینی خود را به دست یک جراح خوب می سپارید، جمله ای که در روابط با سایر افراد، خطاب به بینی تان زیاد می شنوید این است که چقدر بینی زیبایی دارید.

هزینه کلینیک جراحی، تجهیزات و لوازم مورد استفاده و دستیاران پزشک از عوامل دیگه ای هست که روی قیمت رینوپلاستی تاثیر مستقیم داره. هزینه عمل رینوپلاستی به عوامل مختلفی مثل تخصص و مهارت، دانش و تجربه جراح بستگی داره. علاوه بر این ها می توانید در ساعت ها و روزهایی به مطب مراجعه کنید که بیماران قبلی در آنجا حضور دارند و به طور زنده نمونه کار جراح بینی را مشاهده کنید. اینکه آیا هر کسی که عمل بینی انجام داده و یه پزشکی و معرفی می کنه، باید بهش اعتماد کنید و بهش مراجعه کنید؟ به عبارت دیگر جراح حین عمل با برش، پوست بینی را از بستر استخوانی غضروفی آن جدا کرده و سپس تغییرات لازم را روی اسکلت بینی انجام داده و نهایتاً همان پوست روی بستر جدید خود قرار میگیرد. اما در قسمت سوراخهای بینی پینهایی نرم قرار داده شده تا فرد بتواند به راحتی نفس بکشد. رفع ورم بینی زمان بیشتری می برد. عمل ترمیمی بعد ازعمل زیبایی بینی قبلی نیازمند طی زمانی است که در این مدت هم تورم بینی به طور کامل از بین رفته و هم تغییرات قابل برگشت و موقت بینی رفع شوند و فرم بینی به وضعیت با ثباتی برسد.

در این مدت ورم ایجاد شده به تدریج از بین می رود و بینی با ساختار جدید خود سازگار می شود. برخی از افراد به دلیل رغبت زیادی که برای انجام جراحی بینی دارند در انتخاب جراح بینی بسیار تعجیل کرده و این مسئله در بیشتر اوقات منجر به انتخاب یک جراح بینی نا مجرب و در نتیجه شکست جراحی بینی خواهد شد. برخی از افراد خواستار طبیعی بودن بینی بعد از جراحی بوده و برخی دیگر تمایل دارند که نتیجه جراحی بینی در صورت شان مشخص بوده و بینی شان حالت عروسکی داشته باشد. برخی از افراد به حدی افتادگی پلکشان زیاد است که موجب محدود شدن دید جانبی فرد شده است این اشخاص می توانند با انجام عمل پلک فوقانی باعث بهبود وضعیت پلک های خود شوند. اما انواع جراحیهای زیبایی مانند کشیدن پوست صورت میتوانند باعث از بین رفتن چین و چروکها و یا حتی برطرف شدن غبغب فرد شوند.

در تناسب و چاق شدن صورت تاثیر می گذارد. این به این دلیل است که دیواره شکم شل می شود و بافت نازک خط میانی دیگر نمی تواند از تنه و اندام های داخلی پشتیبانی کند. تناسب بینی با دیگر اجزای چهره: باید بگوییم که بینی طبیعی معمولاً با هر چهره ای تناسب دارد ولی بینی فانتزی معمولاً به افرادی توصیه می شود که صورت های کوچک با اجزای ظریف دارند. بریم سر مسئله ای که خیلی از شماها باهاش درگیر هستید. میخوام چندتا از این سوالا رو که خیلی پرسیده میشه رو با هم مرور کنیم شاید سوال شما هم باشه. و برقراری روابط جنسی پس از این زمان برای شما امکان پذیر است. مرحله بعدی پس از دفع کامل چربی و اصلاحات مورد نیاز، بخشهایی که برش ایجاد شده بخیه خواهند شد. پس با ما باشید. مراجعه به مطب: صحبت با جراح بینی به صورت رو در رو اطلاعات زیادی در رابطه با ایشان در اختیار شما قرار می دهد. اگر مایل هستید که در این مورد بدونید حتما این قسمت و بخونید میخوام چیزایی مهمی و بهتون بگم که قبل مراجعه به مطب پزشک برای عمل، حتما باید انجام بدید.