7 عمل جراحی زیبایی پرطرفدار و محبوب

در واقع در جراحی پلاستیک بر روی ناحیهای از بدن که از نظر کارکرد و عملکرد دچار نقص است تمرکز شده و حالت ترمیمی دارد. چرا که کاهش شدید وزن بعد از جراحی، اثرات منفی روی نتیجه دارد. برای کاهش تورم و فشار نیاوردن به گوش در روز های اول به پشت و به صورت طاقباز بخوابید. مینی ابدومینوپلاستی یاجراحی زیبایی شکم، یک روش کم تهاجمی با برش های کوتاه تر انجام می شود. بیمارانی که قبل از عمل جراحی شکم انجام داده اند، ممکن است دریابند که زخم های آنها بزرگ شده، کشیده شده یا قابل توجه تر است. جراحی لیپوماتیک در دنیای جراحی های زیبایی شکم رخ نمایان کرد. جراحی بینی که گوشتی است سخت نیست ، اما نکته قابل توجه که افراد باید به آن آگاه باشند ، این است که تورم ناشی از عمل برای شکل دهی نهایی طولانی خواهد بود ، کار عمل جراحی زیبایی بینی آن ها کمی دقیق تر و حساس تر است ، و به جراح مجرب و کار آمد تری نیاز دارد. زیرا مدت زمان زیادی لازم است تا جای اسکار ایجاد شده به دلیل جراحی از بین برود ولی به دلیل ایجاد این برش ها در جای مخصوص میزان بسیار کمی قابل رویت می باشد.

اما گفتن این نکته می تواند کمک کننده باشد که با انجام برخی از اقدامات میزان قابل توجهی از جای این بخیه ها کاسته می شود و در کاهش این روند بسیار موثر است. این اشتباه است. انجام جراحی زیبایی شکم صرفا به منظور ایجاد ظاهری زیبا در اندام است و در افرادی که دارای اضافه وزن شدید هستند، باید قبل از انجام چنین جراحی وزن خود را کاهش دهند. با توجه به این که صورت و چهره انسان در معرض دید همگان می باشد و بینی در مرکزیت صورت قرار دارد ، ایرادات ظاهری بینی ، بیشتر از سایر اعضا به چشم می می آید . متاسفانه تا زمانی که خلأهای قانونی موجود و تصمیمگیریهای غیرکارشناسانه از بین نرود احتمال تکرار این فجایع وجود دارد. گاهی اوقات فرد نیاز به تغییر محل ناف و سفت شدن عضلات دیواره شکم دارد. قبل از جراحی با پزشک خود در خصوص نوع و محل برش سوال فرمایید. در ادامه امیدواریم با اطلاعاتی که به دست میآورید، بتوانید با آگاهی کامل تصمیم خودتون را در خصوص انجام عملهای جراحی بگیرید. اما لازم است که قبل از تصمیم برای انجام جراحی بینی اطلاعاتی در این باره کسب نمایید تا بتوانید با آگاهی تصمیم به انجام این جراحی زیبایی بگیرید.

سیگار کشیدن چند هفته قبل از انجام عمل باید متوقف شود تا عوارض جراحی ابدمینوپلاستی کاهش پیدا کند. یکی دیگر از راه هایی که در کاهش و بهبود جای اسکار و بخیه مفید و کمک کننده است، سیگار می باشد. بعد از جراحی شروع به راه رفتن نمایید. این مشکل می تواند برای بعضی از خانم ها، اندکی پیچیده تر باشد، به گونه ای که در زمان تمرین ورزشی، کار و حتی انجام کارهای روزانه، به دلیل سایش لابیای بزرگ واژن، سبب ایجاد ناراحتی گردد. خوردن غذاهای مغذی پس از انجام عمل بینی، احتمال عفونت را در بدن شما کاهش می دهد و همچنین می تواند به بهبودی کامل شما، سرعت ببخشد. زیرا استفاده از این گن ها معمولا به کاهش تورم کمک می کند. مصرف نمک تا حدود زیادی باید کاهش پیدا کند تا به کاهش تورم کمک نماید. تا 6 ساعت پس از عمل نباید هیچ چیزی خورانده شود و شروع مایعات باید با اجازه پرستار باشد. پس از گذشت دو هفته بعد از جراحی بینی، شخص می تواند به کار های روزمره خود رسیدگی کند و در صورت امکان به محل کار خود باز گردد. ممکن است یک لوله موقت در زیر پوست قرار گیرد تا مایعات اضافی از محل جراحی خارج شود.

درباره زمان بازگشت به محل کار با جراح خود صحبت کنید. فرقی نمی کند که می خواهید تزریق بوتاکس انجام دهید یا جراحی پلک یا هر عمل دیگری، ابتدا لازم است درباره اهداف خود فکر کنید و در جلسه مشاوره انتظاراتتان را با جراح در میان بگذارید. این نوع از عملها باید توسط پزشکی حاذق انجام شده و فرد در مورد نتیجهی جراحی واقعگرا باشد. این ممکن است برداشتن پوست و چربی اضافی و سفت شدن عضلات و دیواره شکم می باشد. سپس جراح پوست بالای ناف را می برد و آن را به سمت پایین می کشد و سفت می کند. این جراحی معمولا از اطراف گوش آغاز میشود و در آن جراح تلاش میکند پوست اضافی را بردارد و بر روی لایههای عمیق تر پوست و عضلات کار کند. لیفتینگ بازو با افزایش سن نگه داشتن مقاومت عضلات سه سر بازو به یک چالش بزرگ تبدیل میشود. از انجام فعالیت های بدنی که شامل خم شدن، فشار آوردن به شکم و کشیدن می شود، باید اجتناب شود. پس افرادی که می خواهند جراحی ابدومینوپلاستی انجام دهند باید در انتظار اسکار و بخیه بیشتری باشند. چقدر پس از جراحی میتوانم شروع به ورزش کنم؟ داشتن رژیم غذایی سالم قبل و بعد از جراحی بسیار مهم است داشتن رژیم غذایی به همراه سبزیجات و میوه های تازه در سریع تر کردن روند بهبود کمک کننده است.